Aktualizace webu UHÁČKO a rozšíření skupin

Aktualizovali jsme pro vás náš web uhacko.cz Po novém roce se na naše skupiny chceme více zaměřit a co nejvíce se dostat mezi vás. Je nás skoro 21 tisíc! Našim cílem je, aby jsme si věci co nejvíce předávali a to nejen zkušenosti ze službami firem, ale také přímo zboží, které doma již nepotřebujeme. Jak píšeme na webu.

uhacko prscn

Proč to děláme?

Každému se doma povaluje mnoho věcí, které časem nepotřebuje a postupem času ví, že je věc v domě nadbytečná. Jako první krok by dle nás měl být ten, že se snažíme věc někomu předat dál. Někomu kdo ji plně dokáže stále využít. Bazarů je hodně, ale v našich skupinách se lidi navzájem znají a věci si předávají osobně, což je velká výhoda.

Pomáhejme přírodě a snažme se věci, které nakupujeme nebo již máme doma, co nejvíce maximálně využít.  Pokud dále věc stačí opravit například natřít, udělejte to a věc nevyhazujte a dále používejte! My snažíme se o maximální podporu opravitelnosti věcí a snažíme se o to, aby zakoupená věc, kolovala v oběhu co nejdéle. Ne se vším to tak lze dělat do nekonečna a je jasné, že nakonec svoji pouť musí skončit ve sběrném dvoře.

Hezké svátky!

 

Hledat v článcích
Rychlozprávy
Sdílejte

O mně

Kreativec a podnikatel v oblasti webdesignu a reklamy. Zastupitel města Uherské Hradiště. Předseda místního sdružení Pirátů Uherské Hradiště. Podporovatel recyklace a renovací věcí.

Telefon

+420 604 171 281